30 Gün Uzaktan Destek Bizi Ücretsiz deneyin

Nivando - Kampanyalar

Kocaeli Uzaktan Destek

Şimdi deneyin, %100 Risksiz garanti programı


Bizi basitçe 30 gün risk almadan deneyin! %100 Risksiz Garantili Program güvencesindesiniz. İlk 30 gün içerisinde bir sebepten ötürü Nivando Uzaktan Destek Servis ile ihtiyaçlarınızı karşılayamazsak veya yalnızca hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz bizi bilgilendirin.

Hiçbir soru sorulmaz.

Teknoloji destek hizmetleri ekibimiz ile müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz çalışabilmeleri amacıyla her türlü talep ve sorunlarına hızlı bir şekilde müdahale ederek kaliteli hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Tüm yerleşik ve mobil cihazların kesintisiz ve verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla ISO – ITIL standartlarına uygun seviyede hizmet veriyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda hizmet seviyesi anlaşmalarına uygun olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve hizmet kalitesini ölçümleyebilmek amacıyla düzenli olarak profesyonel raporlar hazırlayıp müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Her türlü donanım ve yazılım tabanlı çağrılar, yardım masası uygulamasıyla kayıt altına alınarak sözleşmeler çerçevesinde kaliteli hizmet anlayışıyla takip ediyoruz. Uzaktan bağlantı ve yönetim araçları kullanılarak cihazlara anında müdahaleler yapılabilmekte ve bu sayede hizmet hızının en yüksek seviyede olması sağlanarak kalitenin ve müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olması amaçlanmaktadır.

30 GÜN RİSK ALMADAN DENEME SÜRÜMÜ BAŞLATMAK İÇİN

bizimle irtibata gecin!


*30 gün deneme sürede sadece Microsoft ürünlere destek verilicektır Veritabanlar (MSSQL) haric. Tüm alanlarda destek alabilmesi için Bakım anlaşması gerektıriyor bu konu ile bizimle irtibata gecin.