Kurumsal Sistem Çözümleri

Nivando - Hizmetleri

Kurumsal Sistemleri Kocaeli

Firmaların IT altyapısının sürekli ve verimli bir şekilde çalışması, gelişen teknolojiye ayak uydurması, devamlılık için en temel ihtiyaçlardan birini oluşturuyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde dilediğiniz yerde şirket ağınıza bağlanıyor ve hatta şirket kameralarınızı, klimalarınızı tüm verilerinizi bir sunucu üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ancak hayatınızı ve işlerinizi son derece kolaylaştıran bu sistemin hiç aksamadan çalışması gerekiyor.Teknolojinin desteği, uzmanlığı ve deneyimi ile geliştirilen yepyeni çözümler ile mevcut sistemlerin başarılı bir şekilde entegre olması; merkezi olarak, kolay ve sorunsuz bir şekilde yönetilebilen kurumsal iş sistemleri ortaya çıkarmaktaki en önemli güçtür.

Biz, hizmet verilen sektör gözetmeksizin tüm kapasite ve performans sağlayan Sistem kurulum ve Entegrasyon hizmetleri sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri üreterek, katma değerli hizmetler sunarak, entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyoruz.

Sisteminize entegre edeceğiniz yazılımsal ve donanımsal ürünlerin teminini, dünyada marka bilinirliğini kanıtlamış çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz sistem kurulumundan sonra; alanında uzman IT personelimizle, yetkili kişilere ürün kullanım eğitimi veriyoruz.

Danışmanlık, uygulama alanındaki birikim ve deneyimimizle, Microsoft platformları, Cluster kurulumları, SAN/NAS sistemlerinin kurulumları ve desteklerini sağlıyoruz.

Bunlar Nivando’nin kendi bünyesinde kullandığı ve faydalandığı denenmiş ve kanıtlanmış çözümlerdir. Danışmanlık ve uygulama alanındaki birikim ve deneyimimizin eşsiz bileşimi sayesinde tek kaynaktan kapsamlı sistem entegrasyon çözümleri edinme imk¢nı sağlıyoruz.

Ne Sunuyoruz?


  • Sistem entegrasyonu alanında deneyimi ve uzmanlığı,
  • Büyük ölçekli yazılım/donanım entegrasyon projelerinin uçtan uca yönetimi,
  • Kurumların iş hedefleriyle uyumlu BT stratejilerinin tasarlanması ve geliştirilmesi,
  • Kurumsal iş entegrasyon çözümlerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve uygulanması,
  • Özel kurumsal iş fonksiyonlarının gerektirdiği uygulamaların (yazılım/donanım) tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması,
  • Büyük ölçekli BT projelerinin yönetimi,
  • Entegre sistemlerin sürekliliğinin izlenmesi ve SLA’lar (Service Level Agreement) kapsamında garanti altına alınması.