Nivando - 30 Gün Uzaktan Destek - Bizi Ücretsiz deneyin

Nivando - Kampanyalar

Kocaeli Uzaktan Destek

Güvenliğiniz En Büyük Önceliğimiz


Ülkemizde etkileri mart ayında hissedilmeye başlanan corona virüs salgınının önüne geçebilmek için alabileceğimiz en önemli önlem, sosyal mesafeyi korumak ve mümkün olduğunca insanlarla bir arada olmayı ertelemek olarak açıklandı. Bu kapsamda "Evde Kal" hareketi başlatıldı ve dönem dönem uygulanan sokağa çıkma yasaklarının yanı sıra kişilerin zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları istendi. Durum böyle olunca Nivando - Creative Solutions olarak size tam destek devam eder.

 • Yazılımsal arızalar için (Bireysel veya Kurumsal) Uzaktan Destek hizmetimiz mevcuttur.
 • Donanımsal arızalar için ücretsiz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz.
 • *Ücretsiz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz sadece Kocaeli için gecerlidir. Kargo ile gönderen cihazları karşı tarafından ödenir. Detaylar için tıklayın

  Hijyen Önlemlerimiz


  Servis Alanlarında Alınan Önlemler


 • Personele her gün ateş ölçümü yapılmaktadır.
 • Masalar, sandalyeler ve çalışma alanları gün içinde belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.

 • Şimdi deneyin, %100 Risksiz garanti programı


  Bizi basitçe 30 gün risk almadan deneyin! %100 Risksiz Garantili Program güvencesindesiniz. İlk 30 gün içerisinde bir sebepten ötürü Nivando Uzaktan Destek Servis ile ihtiyaçlarınızı karşılayamazsak veya yalnızca hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz bizi bilgilendirin.

  Hiçbir soru sorulmaz.

  Teknoloji destek hizmetleri ekibimiz ile müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz çalışabilmeleri amacıyla her türlü talep ve sorunlarına hızlı bir şekilde müdahale ederek kaliteli hizmet sağlamayı amaçlıyoruz.

  30 GÜN RİSK ALMADAN DENEME BAŞLATMAK İÇİN

  bizimle irtibata gecin!


  *30 gün deneme sürede sadece Microsoft ürünlere destek verilicektır Veritabanlar (MSSQL) haric. Tüm alanlarda destek alabilmesi için Bakım anlaşması gerektıriyor bu konu ile bizimle irtibata gecin.